Instagram Canlı Yayın katılımcıları satın alma nasıl çalışır?

Instagram Canlı Yayın katılımcıları satın alma nasıl çalışır?

Instagram Canlı Yayın katılımcıları satın alma nasıl çalışır?
Canlı yayınınız için kaç katılımcı istediğinize karar verin ve paketinizi satın alın. Lütfen satın alma sırasında Instagram kullanıcı adınızı belirtin ve canlı destek veya Whatsapp aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Ayrıca hesap gizliliğiniz herkese açık olmalıdır.

Canlı yayına başlamadan önce bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Haberimizin olduğu bir zamanda canlı yayına başlayın ve takip edin, izleyici gönderelim. İzleyiciler 60 dakika boyunca yayınınızda kalır. Herhangi bir şekilde etkileşime girmezler.

Instagram Hikaye Takibi nasıl çalışır?
Instagram hesabınızda aktif olan, paylaştığınız hikayelerinizin 24 saat içerisinde kaç kez görüntülenmesini istediğinize karar verin ve paketinizi seçin. Lütfen siparişiniz sırasında sadece Instagram kullanıcı adınızı giriniz.
Gerçek Türk Instagram kullanıcılarından yayınlanan tüm hikayeleriniz 30 dakika içinde görüntülenecektir.

İnstagram takipçi satın al. İnstagram takipçi satın al. Instagram'da kadın takipçi satın alın. İnstagram bot takipçi satın al. İnstagram takipçi satın al. Instagram'da yabancı takipçi satın alın. Bir Instagram takipçisi edinin. Instagram organik Türk takipçi satın al . İnstagram takipçi satın al.